Türkiye'nin Siber Gücü Olma Hedefiyle Başladık

2017 yılında Alanya’da kurulan Tridea Siber Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. Kuruluşu ile birlikte Ar-Ge çalışmalarına öncelikle Alanya merkezli olarak başladı. İlk etapta Sızma Testleri ve Danışmanlık üzerine hizmet veren firmamız. 2018 yılında İstanbul Ar-Ge2 ofisi ile hizmetlerine devam etti.

İstanbul Ar-Ge ofisi ile hizmetlerini sürdüren Tridea Siber Güvelik ve Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. Son olarak Akdeniz Üniversites Antalya Teknokent bünyesinde %100 Yerli ve Milli Güvenlik Duvarı ve Yazılım projeleri ile hizmetlerine devam etmektedir.

KİLOMETRE TAŞLARI

2017

Alanya Ofis Kuruluş

2017’de Alanya Merkezli Olarak Kurulan Tridea Siber Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. Siber Güvenlik Alanında Faaliyetlerine Başladı.

2018

İstanbul Ar-Ge Ofisi

2018 Yılında İstanbul Ataşehir’de bulun Ar-Ge ofisi ile yerli ve milli proje üretimine başladık

2018

Siber Güvenlik Kümelenmesi

2018 yılında Türkiye Siber Küme Üyeliğine Kabul Edilen Tride Siber Güvenlik ve Tic. Ltd. Şti. Küme faaliyetlerinde yer aldı.

2018

Türkiye Bilişim Derneği

2018 ortasında Türkiye Bilişim Derneği üyeliğinde yer alan Tridea Siber Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. Türkiye Bilişim Derneği Alanya Temsilcisi oldu.

2019

Yerli ve Milli Proje

2019’da yerli ve milli olmak üzere Ar-Ge projelerini sürdüren Tridea Siber Güvenlik ve Tic. Ltd. Şti. ilk kez %100 Yerli ve Milli Güvenlik Duvarı projesini başlattı.

2020

Antalya Teknokent

2020’de sürdürmüş olduğu Yerli ve Milli Güvenlik Duvarı projesi ile Antalya Teknokent bünyesinde ‘Trendlink Firewall UTM’ markası ile Ar-Ge faaliyetlerine başlayarak merkez üssü belirledi.