Trendlink

Tridea Siber Güvenlik’in 33 yıllık bilişim tecrübesi ile birlikte Tridea Siber Güvenlik ve Bilișim Teknolojileri LTD. çatısı altında kurulan Trendlink Systems olarak her geçen büyüyen ekibimizle birlikte çalıșmalarımıza devam etmekteyiz.

.

Infodus

Tridea Siber Güvenlik’in 33 yıllık bilişim tecrübesini arkasına alarak Tridea Siber Güvenlik ve Bilișim Teknolojileri LTD. çatısı altında kurulan Infodus Açık Kaynak İstihbarat aracını kullanıcıların hizmete sunuyor.

TSCP

Tridea Siber Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. Tridea Security Certified Professional ‘TSCP’ sertifikaları ile profesyonel hayata geçiş yapmak isteyen geleceğin siber güvenlik uzmanlarını yetiştiriyor.

Tridea Akademi

Tridea Akademi ile kurumsal alanda ‘Bilgi Güvenliği Farkındalık Eğitimleri’ ile tüm kamu ve özel sektörde eğitimlerini sürdürüyor.

AKSAV

Tridea Siber Güvenlik olarak, Sosyal Sorumluluk ve Gelecek Projelerimiz için birliktelik sağladığımız Alaaddin Keykubat Siber Akademi Vakfı ‘AKSAV’ ile birlikte Ar-Ge faaliyetleri sürdürüyoruz.

Viomii

Viomii, dünyanın en kolay kurulabilen ve yönetilen ultraviyole sağlık teknolojisi cihazıdır. Birinci kuruluș amacı ișletmelerin sağlık teknolojilerinde, yüksek performans ve en doğru çözümlerle sağlanması olan Viomii, bir Tridea Siber Güvenlik ve Bilișim Teknolojileri LTD. markasdır.