GÜVENLİK DENETİMLERİ VE SIZMA TESTİ

Güvenlik Test Hizmetleri, ürün bağımsız olarak bilgi güvenliğinin üç temel ilkesi olan gizlilik, bütünlük ve erişilebilirlik konularında bilgi sistemlerinin, siber saldırganlardan önce test edilerek, mevcut güvenlik açıklıklarının tespit edildiği ve bu açıklıkların giderilmesine yönelik çözüm önerilerinin sunulduğu hizmetler bütünüdür.

Daha Fazla
 

KVKK & GDPR UYUM

6698 – Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, 7 Nisan 2016 tarihinde resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi.

Kanunun amacı kişisel verilerin işlenmesinde başta özel hayatın gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verileri işleyen gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülükleri ile uyacakları usul ve esasları düzenlemek olarak adreslendi.

Daha Fazla
 

EKS / SCADA

Tridea siber güvenlik alanındaki tecrübesinden yola çıkarak EKS/SCADA sistemlerinin güvenliğini sağlamak üzere kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Bu sistemler üzerinde yapılacak güvenlik analizleri çok yönlü ve titiz bir çalışmayı gerektirdiğini göz önünde bulunduran tecrübeli ekibimiz, aşağıdaki başlıklar altında hizmetler sunmaktadır.

Daha Fazla
 

ISO27001

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS), risk yönetimi ile belirlenen güvenlik kontrollerine ve bu kontrollerin sürekli iyileşmesine dayanan yönetim sistemidir.

Daha Fazla
 

NETWORK ALTYAPI

Network ortamının getirdiği avantajları göz önünde bulundurarak müşterilerine optimum faydayı sağlayacak çözümlerimizle her zaman yanınızda olmaya hazırız.

Daha Fazla
 

BİLİŞİM HUKUKU

Bilişim Hukuku departmanımız ile, uzmanlığını bu alanda yapmış avukatlarla; bilgi teknolojileri hukuku, lisanslama, fikri mülkiyet hakları yönetimi.

Daha Fazla